Kampanie Google AdWords

Google AdWords, zaraz po pozycjonowaniu naturalnym, jest najlepszą metodą na wypromowanie Twojej strony internetowej w sieci, pozwalając Ci poszerzyć grono odbiorców i z łatwością im się zareklamować.Reklama, którą każdy zobaczy.

AdWords jest pewną formą reklamy na Google, która pokazuje Twoją stronę w miejscach przedstawionych powyżej. Jak sam widzisz, miejsca te są widoczne na pierwszy rzut oka. Dużym plusem jest też jej natychmiastowe pojawienie się w wynikach wyszukiwania, oraz fakt, że uszczuplenie samego budżetu przeznaczonego na Google Adwords, następuje tylko i wyłącznie kiedy użytkownik kliknie w reklamę, gwarantując Ci ruch za przeznaczone pieniądze.


Koszty, ze względu na różne czynniki oraz potrzeba dostosowania się do potrzeb i wymagań klienta, są wyceniane indywidualne. W koszty wchodzi opłata za samą reklamę oraz opłata związana z kosztem obsługi kampanii. Prześlij nam ile chcesz przeznaczyć na Google Adwords, a my przekażemy Ci dokładne informacje związane z profesjonalną kampanią Google AdWords!
Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz. Odpowiadamy w ciągu jednego dnia!

Tel.: 723 364 443 albo 731 111 790


NASZA OFERTA

KONTAKT