Strony internetowe

Strona internetowa, która pomoże Ci zarobić.

Oferujemy strony internetowe, które są stworzone w oparciu o obecne standardy (HTML 5, CSS3, JQUERY), nowocześnie wyglądają i są wygodne w użyciu. Taka strona WWW skutecznie wpłynie na pozytywne emocje, jakie odwiedzający klient wiąże z Twoją firmą. Oferowane przez nas strony internetowe dzielimy na trzy główne kategorie.


Rozwiązanie Strona internetowa
wizytówka
Strona internetowa
standard
Strona internetowa
indywidualna
cena
(w zł)
400 750 ustalana indywidualnie
ilość podstron 1 maksymalnie 6 nieograniczona
dostosowanie
treści
dostosowanie
szaty graficznej
mapa dojazdu
formularz kontaktowy
slider na
stronie głównej
dodatkowe
elementy dynamiczne
ilość firmowych
skrzynek pocztowych
1 2 nieograniczona
szablon strony (wybór) (wybór poniżej) indywidualny
Hosting, rejestracja i utrzymanie domeny .pl,
pierwszy rok za
0 zł
Strona internetowa
wizytówka
Strona internetowa
standard
Strona internetowa
indywidualna
400 zł 750 zł cena ustalana indywidualnie
Hosting, rejestracja i utrzymanie domeny .pl,
pierwszy rok za
0 zł

Podane powyżej ceny są cenami netto. Należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.


System CMS
natychmiastowe zmiany!
Responsive Web Design
przyszłość leży w mobilnych urządzeniach.
Chcesz na zawołanie zmieniać treść strony albo dodawać aktualności? System CMS jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, który pozwoli Ci szybko i z niesamowitą łatwością wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej, bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy! Posiadając responsywną stronę trafiasz do całkowicie nowej, dynamicznie rozwijającej się grupy użytkowników. Teraz Twoja strona będzie idealnie współpracować z różnymi urządzeniami, takimi jak tablet i telefon! Wkrocz w nowoczesność i niech każdy zobaczy Twoją stronę internetową!
Dostosowujemy ceny do Twoich potrzeb!
System CMS
natychmiastowe zmiany!
Chcesz na zawołanie zmieniać treść strony albo dodawać aktualności? System CMS jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, który pozwoli Ci szybko i z niesamowitą łatwością wprowadzać zmiany na swojej stronie internetowej, bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy!
Responsive Web Design
przyszłość leży w mobilnych urządzeniach.
Posiadając responsywną stronę trafiasz do całkowicie nowej, dynamicznie rozwijającej się grupy użytkowników. Teraz Twoja strona będzie idealnie współpracować z różnymi urządzeniami, takimi jak tablet i telefon! Wkrocz w nowoczesność i niech każdy zobaczy Twoją stronę internetową!
Dostosowujemy ceny do Twoich potrzeb!

Rozwiązanie standard


Sprawdzony wybór!

Przy rozwiązaniu standard, wybierasz jeden z powyższych szablonów strony internetowej, po czym dostosowujemy jego elementy do Twoich potrzeb.
Dostosowujemy takie elementy jak: szata graficzna, dane kontaktowe, wygląd menu, a to wszystko w celu nadania stronie WWW oryginalnej charakterystyki Twojej firmy.
Jedyne co pozostaje, to układ i ułożenie głównych elementów
A jeśli chcesz umieścić tam dodatkowe elementy dynamiczne, nie ma sprawy! Każdy z nich zaprojektujemy, wycenimy i zaimplementujemy tak, aby Twoja strona internetowa jeszcze bardziej się wyróżniała!

Rozwiązanie indywidualne

Potrzebujesz specjalnie dopasowanych rozwiązań, które sprostają Twoim wymaganiom?
Chcesz, by Twoja strona wyróżniała się spośrod tłumu?
Rozwiązanie indywidualne będzie idealnym wyborem!
Proces tworzenia indywidualnej strony WWW:

1. Ustalenie wstępnej koncepcji.

Przy pierwszych rozmowach omawiamy wstępną koncepcje strony internetowej, która polega na ustaleniu założeń czego ma dotyczyć dana strona internetowa. Dokładnie zapoznajemy się charakterystyką Twojej firmy oraz ustalamy jakie informacje mają się tam znaleźć, co ma ona reprezentować i do jakiej grupy odbiorców ma ona trafić.
Jeśli jesteś nową firmą oferujemy również stworzenia logotypu, które będzie doskonale reprezentowało Twoją firmę.


2. Stworzenie projektu graficznego.

Po ustaleniu koncepcji, tworzymy na jej podstawie projekt graficzny strony głównej serwisu gdzie pokazany jest układ, estetyka i styl strony internetowej. Podczas tworzenia projektu graficznego wykorzystujemy wszystkie informacje, które zostały omówione podczas ustalania koncepcji, oraz dodajemy najnowsze rozwiązania mające na celu przyciągnięcie uwagi oraz ułatwienie użytkownikowi poruszanie się po serwisie.
Taki projekt graficzny jest potem omawiany z Tobą w celu naniesienia poprawek i wprowadzenia wszelkich uwag, tworząc unikalny motyw Twojego serwisu.


3. Tworzenie strony WWW

Kiedy projekt graficzny został już zaakceptowany bierzemy się za tworzenie strony internetowej, kładąc nacisk na optymalizację pod kątem pozycjonowania i stworzenia dopracowanych elementów dynamicznych. Omawiamy z Tobą elementy mogące sprawić trudności użytkownikom, proponując alternatywne rozwiązania.
Dajemy Ci również link umożliwiający całodobowy podgląd prac nad Twoją stroną internetową! Jeśli dokupiłeś system obsługi zawartości (CMS), wdrażamy go do Twojego serwisu, sprawdzając przy tym poprawność działania.


4. Umieszczenie strony internetowej na serwerze

Jeśli ostateczny efekt pracy został zaakceptowany, przerzucamy Twoją stronę internetową na odpowiedni adres internetowy. Posiadamy serwery na najbardziej popularnym serwisie hostingowym home.pl, więc nie musisz się martwić o potrzebę wykupienia ich na zewnętrznych serwisach.
Wszystkie formalności wykonamy za Ciebie!Przy takich projektach proces jest często dłuższy, lecz zdecydowanie bardziej wynagradzający i wyróżniający się niż przy rozwiązaniach standardowych!

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz. Odpowiadamy w ciągu jednego dnia!

Tel.: 723 364 443 albo 731 111 790


NASZA OFERTA

KONTAKT